Formy Płatności

Formy płatności oferowane w ramach sprzedaży w serwisie Agrotechniczny.pl. Wybór formy płatności dokonywany jest w koszyku podczas procesu składania zamówienia.

Przelewy24

Najszerszy wachlarz usług płatniczych na rynku, najwyższy poziom obsługi i kompleksowe rozwiązania technologiczne. Zapłać bezpiecznie przelewem elektronicznym, korzystając z kodu BLIK, lub kartą. Możliwość płatnośći na raty lub PayPo - zapłać później.

PayPal

System PayPal umożliwia błyskawiczne wysyłanie płatności online za pomocą rachunku bankowego, karty kredytowej i innych źródeł. Możesz zapłacić korzystając z konta PayPal, lub skorzystać z metody płatności kartą. Twoje płatności z PayPal są w 100% bezpieczne i błyskawiczne.

Pobranie

Zapłać za swoją paczkę w momencie odbioru jej od kuriera. Jest to forma płatności dla tych, którzy wolą operować gotówką lub są mniej ufni odnośnie płatności internetowych. Forma płatności za pobraniem dostępna jest również do odbioru paczki przy Paczkomacie.

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies, aby umożliwić funkcjonowanie strony i lepiej spełniać Twoje wymagania. Kontynuując przeglądanie serwisu akceptujesz wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje można znaleźć tutaj.